KONST / Litografier / Litografi 9467438
nr 946 7438
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), signerad. - 42 motivet: 27x35,
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 mars 2015
kl 18:52:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson